رزرو

رزرو وقت ملاقات حضوری و آنلاین

ممنونم که به من اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با من وقت ملاقات بگیرید. لطفاً قبل از رزرو وقت ملاقات به موارد زیر توجه کنید:
۱) من در حال حاضر صرفاً امکان پذیرش مراجع آنلاین دارم.

۲) اگر شما در موقعیت اورژانسی هستید و احتمال دارد که به خودتان یا به دیگران آسیب بزنید لطفاً اینجا را ترک کنید و با شماره تلفن ۱۲۳ تماس بگیرید تا آنها بتوانند سریعتر از شما مراقبت کنند.

۳) من مشاور نیستم و اگر شما دنبال یک نفر می‌گردید که به شما مشاوره دهد یا به شما راهکار دهد، از همکارانم وقت بگیرید. من کار روانکاوی انجام می‌دهم. برای آشنایی با روانکاوی این متن را مطالعه کنید.

۴) من با کودکان و نوجوانان کار نمی‌کنم. بنابراین برای دریافت وقت ملاقات برای کودکان و نوجوانان از همکاران دیگرم وقت بگیرید.

۵) طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، من نمی‌توانم با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهم. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک شما (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی) در حال روانکاوی با من است، اقدام به رزرو نکنید.

۶) کسی که رزرو می‌کند بایستی همان کسی باشد که جلسات را شروع خواهد کرد. پس اگر برای فرد دیگری قصد رزرو دارید، از او بخواهید که خود به اختیار خودش رزرو را انجام دهد.

۷) اگر خارج از ایران هستید و امکان پرداخت با کارت‌های عضو شتاب ندارید، لطفاً به من پیام دهید. می‌توانم شماره حساب بانکی در خارج از ایران به شما بدهم که به صورت ارزی پرداخت کنید. پرداخت ارزی برای دانشجویان ۳۰ دلار و برای شاغلین ۴۰ دلار آمریکا است.

۸) اگر خارج از ایران هستید و تایم‌های آزاد من با ساعت زندگی شما هماهنگی ندارد، لطفاً به من پیام دهید. می‌توانیم زمان دیگری که با تایم زندگی شما هماهنگی بیشتری دارد تعیین کنیم.

۹) لطفاً قبل از رزرو «مزایا و و معایب رواندرمانی آنلاین» را که در اینجا توضیح داده‌ام را بخوایند.

۱۰) برای ملاقات آنلاین شما بایستی یک اتاق خصوصی (بدون ایجاد مزاحمت توسط دیگران در طول جلسه) و اینترنت پرسرعت (ترجیحاً ۴G) نیاز دارید. لطفاً قبل از رزرو به این موارد توجه کنید.

۱۱) ملاقات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری اعم از واتس‌اپ، فیس‌تایم و اسکایپ انجام می‌گیرد.

۱۲) این زمان‌ها به وقت ایران برنامه‌ریزی شده‌اند، لطفاً در هنگام رزرو به این مورد توجه داشته باشید.

(متاسفانه تمام زمان‌ها رزرو شده‌اند و در حال حاضر امکان رزرو وجود ندارد. لطفاً به من ایمیل (minakhany@yahoo.com) بفرستید تا زمانی را در آینده برای شما اختصاص دهیم)

بارگذاری...

تمامی مطالب این وب‌سایت متعلق به نویسنده‌ی آن است. کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع مانعی ندارد.