رزرو

رزرو وقت ملاقات حضوری و آنلاین

ممنونم که به من اعتماد می‌کنید و قصد دارید که با من وقت ملاقات بگیرید. با توجه به اینکه زمان‌های آزاد من محدود هستند، لطفاً به من ایمیل (minakhany@yahoo.com) بفرستید تا نزدیک‌ترین زمانی را که امکان ملاقات داریم تعیین کنیم. ضمن اینکه من صرفاً امکان پذیرش مراجع آنلاین دارم. پیش از آن لطفاً مواردی که در زیر آمده را مطالعه کنید. این موارد کمک می‌کنند تا با نحوه‌ی کار من بیشتر آشنا شوید.

لطفاً قبل از ارسال درخواست وقت ملاقات به موارد زیر توجه کنید:
۱) من در حال حاضر صرفاً امکان پذیرش مراجع آنلاین دارم.

۲) اگر شما در موقعیت اورژانسی هستید و احتمال دارد که به خودتان یا به دیگران آسیب بزنید لطفاً اینجا را ترک کنید و با شماره تلفن ۱۲۳ تماس بگیرید تا آنها بتوانند سریعتر از شما مراقبت کنند.

۳) من مشاور نیستم و اگر شما دنبال یک نفر می‌گردید که به شما مشاوره دهد یا به شما راهکار دهد، از همکارانم وقت بگیرید. من کار روانکاوی انجام می‌دهم. برای آشنایی با روانکاوی این متن را مطالعه کنید.

۴) من با کودکان و نوجوانان کار نمی‌کنم. بنابراین برای دریافت وقت ملاقات برای کودکان و نوجوانان از همکاران دیگرم وقت بگیرید.

۵) طبق قانون حریم خصوصی در روانکاوی، من نمی‌توانم با دو نفر از یک خانواده یا دو نفری که ارتباط نزدیکی با هم دارند روانکاوی انجام دهم. بنابراین اگر یکی از نزدیکان درجه‌ی یک (اعم از خواهر، برادر، فرزند، پدر، مادر، شریک عاطفی و دوست نزدیک) شما در حال روانکاوی با من است، اقدام به درخواست وقت ملاقات نکنید.

۶) کسی که درخواست وقت ملاقات ارسال می‌کند بایستی همان کسی باشد که جلسات را شروع خواهد کرد. پس اگر برای فرد دیگری قصد رزرو دارید، از او بخواهید که خود به اختیار خودش ایمیل ارسال کند.

۷) پرداخت ارزی برای افرادی که خارج از ایران زندگی می‌کنند، برای دانشجویان ۳۰ دلار و برای شاغلین ۴۰ دلار است.

۹) لطفاً قبل از رزرو «مزایا و و معایب رواندرمانی آنلاین» را که در اینجا توضیح داده‌ام بخوایند.

۱۰) برای ملاقات آنلاین شما بایستی یک اتاق خصوصی (بدون ایجاد مزاحمت توسط دیگران در طول جلسه) و اینترنت پرسرعت (ترجیحاً ۴G) نیاز دارید. لطفاً قبل از رزرو به این موارد توجه کنید.

۱۱) ملاقات آنلاین با استفاده از اپلیکیشن‌های تماس تصویری اعم از واتس‌اپ، فیس‌تایم و اسکایپ انجام می‌گیرد.

تمامی مطالب این وب‌سایت متعلق به نویسنده‌ی آن است. کپی‌برداری از مطالب با ذکر منبع مانعی ندارد.